Ook dit jaar collecteert haalt Scouting Voerendaal geld op voor Jantje Beton, alhoewel dit door Corona dit jaar digitaal gaat. Doneer je ook?

In verband met de coronabeperkingen hebben we besloten dit jaar niet langs de deuren te collecteren, in plaats daarvan zal de collecte online plaatsvinden. Doneren kan einvoudig met een eenmalige iDeal-betaling via de collectepagina van Jantje Beton: https://mii.io/c/jantje-beton-collecte?p=43143685

Jantje & Scouting

De helft van het gedoneerde bedrag komt ten goede aan Jantje Beton, de andere helft gaat direct naar onze vereniging. Dankzij deze donaties kunnen we de contributie voor Scouting laag houden om zo veel mogelijk kinderen bij Scouting te laten spelen en ontdekken!

Wat doet Jantje Beton?

Jantje Beton is een stichting die zich hard maakt om kinderen buiten te laten spelen. 3 op de 10 kinderen spelen niet of slechts 1 keer p/w buiten. Voor kinderen met een beperking is het vaak onmogelijk. En steeds meer kinderen kunnen niet naar een club of vereniging. Spelen is belangrijk! Voor meer infomatie kun je terecht op www.jantjebeton.nl/

Meehelpen met (digitaal)collecteren

Wil je ons helpen om zo veel mogelijk mensen te bereiken met de digitale collecte? Deel de link van de digitale collectebus met familie, vrienden, buren, de buurtvereniging, sportclub, ... Delen kan via deze pagina: https://mii.io/c/jantje-beton-collecte-2?p=43143685