Op zaterdag 9 november zal St Maarten Voerendaal verblijden met zijn bezoek.

Om 19.30 uur zal in de kerk van Voerendaal het verhaal van Sint Maarten worden verteld.

Let op, dit is een artikel uit 2019. Voor informatie over de Sint Maartensviering van 2021: klik hier

De traditionele lampionnenoptocht zal aansluitend vertrekken vanaf de kerk in Voerendaal, gaat dan naar het Kerkplein-Spekhouwerstraat-Looierstraat-Keerberg-Raadhuisplein-Hogeweg-Kunostraat-Eynattenstraat-Goswijnstraat en eindigt bij het Scoutingterrein.

Uiteraard kan men hier even bijkomen van de wandeling en, onder het genot van warme chocolade melk, genieten van het grote Sint Maartensvuur, dat door onze Explorers zal worden aangestoken. Tevens zullen hier ook prijzen worden uitgereikt aan de leukste, mooiste en origineelste lampionnen, die wij tijdens de optocht hebben gespot.

Kom je ook kijken? Gezellig!