De laatste tijd krijgen we vaak de vraag of welpen hun zakmes mee mogen nemen naar de opkomst of op kamp. Over het algemeen is dit niet toegestaan omdat de meeste kinderen niet goed weten hoe ze precies met een zakmes om moeten gaan. Echter bestaat daar een oplossing voor: het insigne zakmes!

Wil jij als welp meer weten over hoe je met je zakmes om moet gaan en een hip insigne verdienen? Geef je dan op voor de "workshop" zakmes. Deze vind plaatst buiten de opkomst tijd. De workshop bestaat uit drie keer, op 10, 17 en 24 juni van 14:30 tot ongeveer 15:10. Aansluitend aan de welpenopkomst kun je je verdiepen in wat een zakmes is en hoe je het veilig gebruikt. Aanmelden kan door een mailtje te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of door je naam op de lijst in de zaal te zetten. Een vereiste is wel dat je een eigen zakmes meeneemt!!!! (Deze zijn via de scoutshop of bij bv de hubo te krijgen. Een goed zakmes kost tussen de 15 en 20 euro, wij raden een zakmes in deze prijsklasse dan ook aan omdat ze anders erg bot kunnen zijn en dat is weer gevaarlijk. Ga ook niet voor een super uitgebreid zakmes, een zoals in de foto is goed genoeg!) Groetjes, de welpenstaf