Wil je voorzichtig de brug naar lidmaatschap van Scouting over gaan? Je kunt vier keer gratis en vrijblijvend meedoen. 

formulier

Om vier keer gratis te komen kijken vul je het 4x kijken formulier in. We nemen contact met je op wanneer je kunt starten met jouw 4 x kijken periode. We hebben voor elke leeftijd een eigen groep. Voor meer informatie over de leeftijdsgroepen en de tijden kun je terecht op de pagina Leeftijdsgroepen. Na vier keer gratis meedoen beslis je of je lid wilt worden.

 

programma

In principe kun je altijd binnen wandelen, maar om teleurstellingen te voorkomen raden we aan om vooraf contact met ons op te nemen. Wil je vooraf graag weten wat er op het programma staat? Dat is te vinden op de pagina Programma. Houd het programma goed in de gaten omdat je tijdens de vier keer kijken periode nog niet in de maillijst staat!