Thuisopkomst Bevers

 

Lieve bevers,

 

Omdat we nu even niet in ons gebouw bij elkaar mogen komen, hebben we een thuisopkomst bedacht. Jullie gaan zoutdeeg maken. Hieronder staat precies beschreven hoe het moet. Bij sommige dingetjes heb je misschien een beetje hulp van papa of mama nodig. We zouden het heel leuk vinden als jullie ons jullie creaties mailen. Hier gaaan we proberen de leukste, mooiste en grappigste uit te kiezen en die verdiend dan een leuk prijsje. Jullie kunnen je foto sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (vermeld er even je naam, leeftijd en adres bij, zodat we ook weten waar we de eventuele prijs naartoe moeten sturen 😊 )

 

 

 

Misschien kunnen jullie papa, mama, broertjes en zusjes ons beverlied voorzingen. Als klein hulpje nog eens de tekst. We zijn benieuwd of jullie het nog kennen. Ook hiervan zouden we een filmpje graag willen zien, hoeft niet natuurlijk! Alleen als je wilt.)

 

 “Wij zijn de bevers, Anders hoor je het niet

 

We gaan samen spelen, Dat doen we zo graag

 

Want wat we gaan doen, Doen we samen vandaag

 

Ik dans en spring, Ik stuiter en ik zing

 

Wij zijn de bevers, En zingen dit lied

 

Het liefst lekker hard, Anders hoor je het niet

 

Wij gaan samen spelen ,  Dat vinden we fijn

 

Wat is het toch leuk , Om een bever te zijn!”

 

 

 

*Oven aanzetten op 150°

 

*Iedere bever maakt zijn/haar eigen deeg (2 kopjes bloem, 1 kopje zout, 1 kopje water en 1 eetlepel olie)

 

Je kunt ook de uitleg in dit filmpje bekijken: 

 

(2) Zoutdeeg maken - Het recept & tips om het te bakken, versieren en ermee te knutselen - YouTube

 

*Deeg werkje eventueel verven of versieren met strijkkraaltjes

 

*Werkjes op de bakplaat (bakpapier eronder!) leggen en in oven schuiven

 

 

 

Hieronder wat voorbeelden maar het is natuurlijk veel leuker om je eigen fantasie te gebruiken.

 

 

 
                                                                

 

 Benodigdheden:

 

Benodigdheden:

 

Bloem

 

Zout

 

Olijfolie/slaolie

 

Strijkkralen

 

Verf

 

Bakpapier

 

Mesjes, lepels, kommen

uitsteekvormpjes

Zout

Olijfolie/slaolie

Strijkkralen

Verf

Bakpapier

Mesjes, lepels, kommen

uitsteekvormpjes