4 april: Kidsparty

Dit jaar vindt de KidsParty plaats in de Kasteeltuinen Arcen. Een historische plek vol geur- en kleurexplosies waar jij je meteen in de tijd van Robin Hood waant. Ridders, minstrelen, jonkvrouwen en monniken: ze komen allemaal voorbij. Ervaar gave avonturen in de midgetgolf, ontdek wie de beste ridder is, spot flamingo’s en ga dieren knuffelen op de aai-weide. De Kasteeltuinen zitten vol verrassingen en spannende avonturen.

Praktische informatie

• De KidsParty vindt plaats op zaterdag 4 april.
• De eigen bijdrage bedraagt €0, Deelname aan de kidsparty is dus helemaal gratis! Is uw kind wel aangemeld, maar gaat uiteindelijk toch maar niet mee, zijn    wij genoodzaakt om de eigen bijdrage door te berekenen. (dit omdat wij dan toch de bijdrage moeten betalen aan scouting Limburg)
• Geld meenemen is niet nodig.
• Aanmelden vóór 10 maart! Hierna is aanmelding écht niet meer mogelijk!

Reisinformatie

We gaan met de bus. Exacte vertrek en terugkomst is nog niet bekend en wordt nog gecommuniceerd)

Denk zelf aan
• Een lunchpakket
• Makkelijke kleding en stevige schoenen (hou rekening met het weer)

De reguliere opkomsten voor de Welpen zullen dit weekend vervallen. Aanmelden voor de KidsParty kun je je via deze link.